100pcs Fiber Optic Fusion Beskyttelse Runde Box Drop Kabel-Optisk Fiber Smeltet thumb
100pcs Fiber Optic Fusion Beskyttelse Runde Box Drop Kabel-Optisk Fiber Smeltet thumb
100pcs Fiber Optic Fusion Beskyttelse Runde Box Drop Kabel-Optisk Fiber Smeltet thumb
100pcs Fiber Optic Fusion Beskyttelse Runde Box Drop Kabel-Optisk Fiber Smeltet thumb
100pcs Fiber Optic Fusion Beskyttelse Runde Box Drop Kabel-Optisk Fiber Smeltet thumb
100pcs Fiber Optic Fusion Beskyttelse Runde Box Drop Kabel-Optisk Fiber Smeltet thumb

100pcs Fiber Optic Fusion Beskyttelse Runde Box Drop Kabel-Optisk Fiber Smeltet

kr79.47

Status:På lager
+
Læg i kurv Skriv på ønskelisten

Tags: ai9, fiberoptiske splicer, FIBER, blade fusion, fiber optic, optisk stripper, fiberoptiske værktøj, otdr, keramisk uld, fusion maskine.

Mærke VIJEI
Model-Nummer slitter
Oprindelse KN(Oprindelse)

Skriv en anmeldelse!

Relaterede varer

kr110.04
Anritsu MT9083 MT9082 JDSU MTS-6000 MTS-4000 Yokogawa AQ7275 AQ1200 OTDR SC FC Stik Adapter Base Tilbehør
Anritsu / JDSU / Yokogawa AQ7275 / AQ1200 Optical Time Domain Reflectometer OTDR SC Adapter Base Tilbehør
kr218.25
100PCS FTTH SC UPC single-mode fiber optic SC UPC hurtig stik FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik SC Stik Gratis fragt
100PCS FTTH SC UPC single-mode fiber optic SC UPC hurtig stik FTTH Fiberoptiske Hurtigt Stik SC Stik Gratis fragt Jeg kan forsikre dig, at kvaliteten af vores produkter for at sikre, at vi giver dig den bedste service for at sikre den hurtigste levering, mest sikre måde at levere varen til dine hænder!Hvis du har spørgsmål efter at have modtaget produktet,
kr98.55
TV-Tuner Stick ATSC Live ATSC Digital TV-Modtager TV På Android-Telefon Pad Til USA, Korea, Mexico, Canada HDTV Satellit-Receiver
System, der Kræves: Til Android 4.0.1 eller over For Android-enheder med både Mikro-USB-port og OTG funktionen Funktioner: - Automatisk TV-kanaler du søger. - Støtte elektronisk program guide(EPG). - Opret foretrukne kanaler for nem at se. - Høj følsomhed under lavt signal bred casting område. - Se ATSC-TV på Android-telefon/tablet
kr183.40
Gratis Forsendelse PLC Optisk Splitter SC APC 1X8 FTTH Fiber Optisk Splitter FBT Optisk Kobling
* FTTx-Installationer (GPON/BPON/EPON) * kabel-tv (CATV) * lokale netværk (LAN). * Test udstyr * passiv optisk netværk (PON) specifikationer 11xN (med stik) (antallet af Kanaler) 1 × 2 1 × 4 1 × 8 1 × 16 1 × 32 1 × 64 2 × 2 2 × 4 2
kr95.37
Originale Nye Huawei HG8120C 1GE+ 1FE+ 1TEL SC APC Fiberoptiske ONU ONT Gpon Modem VIOP Samme funktion som EG8120L
Originale Nye Huawei HG8120C 1GE+ 1FE+ 1TEL SC APC Fiberoptiske ONU ONT Gpon Modem VIOP Samme funktion som EG8120L Produkt Beskrivelse GPON Interface: 1 * GPON interface (SC/APC) overførselshastigheden: 2.488 Gbps downstream og 1.244 Gbpsupstream LAN: 2*10/100 Base-T grænseflader med RJ-45-stik VOIP: 1 Echo Liv HG8120C, en optisk netværk terminal
kr285.37
Gratis Forsendelse! 1000BASE-ZX Duplex LC-1,25 G 1430nm 80 km DOM CWDM SFP
1,25 G 1430nm 80 km DDM CWDM SFP-Transceiveren Small Form Factor Pluggable (SFP) transceivere er kompatibel med Small Form Factor Pluggable Multi-Sourcing-Aftalen (MSA).At de samtidig er i overensstemmelse med Gigabit Ethernet, som angivet i IEEE STD 802.3-og 1x Fiber Channel som defineret i FC-PI-2 Rev. 10.0 .De er i overensstemmelse med RoHS og bly-fri.Det
kr484.79
UNIKIT SC UPC Hurtigt Stik-Single-Mode-Stik FTTH Af Kolde Stik Af Fiberoptiske Hurtigt Connnector 53mm
Anbefalede Produkter Velkommen til vores butik, mere rabat du velkommen til at kontakte +86 15951880639 (WhatsApp) SC UPC Hurtigt Stik-Single-Mode-Stik FTTH Af Kolde Stik Af Fiberoptiske Hurtigt Stik 53mm Hurtig Montage-Stik (også kaldet No-polsk-Stik , Pre-polsk-Stik eller Hurtigt-Stik ) er en nem at installere enheden.Ingen værktøj
kr71.22
Gratis forsendelse pen type optiske fibre cutter fiber cleaver slagtilfælde pen skære en speciel pen fiber (wolfram carbide)
Gratis Forsendelse Fladskærms Wolfram Stål Optisk Fiber Pen Fiber Skære Pen Fiber Cleaver Pen Fiberoptiske Snor Beskrivelser: Lette vægt, pen-størrelse værktøjslængde med bred, 45 grader skrå hårdmetal spids for let spalte. Længde:130mm Funktioner: Bred, 45° skrå hårdmetal spids for let spalte.Lette vægt, pen-størrelse
kr519.63
Originale importeret Miller Fiberoptiske Stripper FO103-D-250 dobbelt port fiber løs rør stripping tang 80675 900µm 250µm 125µm
Produkt Detaljer: Før Y ou Køb 1: Alle produkter, der sælges af virksomheden er ægte, direkte leveret fra producentens lager, absolut lade dig købe forvisset om. 2: formålet med denne butik: holde sig til princippet om kvalitet først, første, kunden først, og stræber efter at servicere dig med de bedste produkter, bedste pris og hurtig
kr3 765.82
PRO Fiber Optic OTDR Reflectometer med OPM OLS VFL OLT Funktioner Rapport Udskriv Touch Screen FC SC ST Adapter Optisk Instrument
Professionel OTDR Model: FF-990PRO-S0 Bølgelængde: 1310/1550nm Dynamisk område: 32/30dB Test Range: 3m til 130 km DET ER OTDR 1) Med Visuelle Fejl Locator (VFL) 2) Med Optisk Power Meter 3) Med Optisk Lys Kilde 4) Med Touch-Skærm Og Touch Pen 5) Med Test Rapport Print Software eller Gemme som PDF 6)
kr97.69
KCC-550 Fiberoptiske Stik Cleaner Rengøre Kassetten Fiberoptiske Patch kabel Renere End Ansigt Renere
SC, FC, ST, LC, stik rengøring af KCC-550 fiber rengøring casette, optisk fiber rengøring værktøj Rengøring Fiberoptiske Stik ved Hjælp af et Patron-Type Cleaner/Reel Cleaner/Kassette Renere Den KomShine KCC-550 fjerner effektivt urenheder, såsom olie, støv og snavs partikler, der forårsager høj indsættelse tab og reflektans og føre til
kr5 040.46
Gratis Forsendelse! 10G Bidi 1490/1550nm 80 km SFP+ LC Optiske Transceiver DOM
Gratis Forsendelse! 10G Bidi 1490/1550nm 80 km SFP+ LC Optiske Transceiver DOM Funktioner: SFP MSA-pakke med en enkelt LC-stik Typisk bidi 1490/1550nm og 1550nm/1490nm for kommissionen APD-modtager for høj følsomhed lVery lav EMI og fremragende ESD beskyttelse Digital Diagnostisk Skærm Interface Hot-pluggable Støtte